Yeni

Smok Thallo S

Yeni ürün

1,140.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

Marka: Smok

Etiketler: Smok Thallo S

 
Daha Fazla Bilgi

Smok Thallo S Pod Mod Kit, 100W Maksimum Çıkışa kadar etkileyici bir şekilde yetenekli inanılmaz bir cihazdır. IQ-XS yonga seti ile donatılmış olan bu cihaz, 0,96 ″ Renkli Ekran Görüntüsü ile birden fazla işlevi görüntülerken 0,001 sn ateşleme hızına sahiptir. Dayanıklılık için Çinko Alaşımı ve daha rahat bir tutuş için PU deri ile tasarlanmışken, rüya gibi akıcı desen tasarımları bu cihazı göz alıcı hale getiriyor. Dahası, hepimizin alıştığı Type-C hızlı şarj özelliği ile donatılmıştır. Kapsüle, kullanıcıları için daha fazla stil katan bir reçine damla ucu eklenmiştir, daha fazla renk seçeneği için Thallo Reçine Damla Ucu Koleksiyonuna göz atın.

Thallo S Kit, 8 saniye kesme, atomizer algılama, aşırı sıcaklık koruması, kısa devre koruması ve düşük voltaj koruması gibi çoklu koruma özellikleri sunar. Bu cihaz tek bir 18650 harici batarya veya 21700 harici batarya ile uyumludur (bataryalar dahil değildir); 18650 pil maksimum 80W güç çıkışı sağlarken 21700 pil 100W maksimum çıkış gücüne ulaşabilir. Kesinlikle kullanıcının tercihine göre özelleştirilebilir olan bu cihaz sadece güzel görünmekle kalmaz, aynı zamanda piyasadaki en iyi performans gösteren Mod Bölmelerinden biridir.

Dahası, Thallo S Cihazına 5 mL e-sıvı kapasiteli Thallo RPM 2 kartuş, güçlü bir manyetik güçle bağlanarak bölmelerinizi vidalamanın zorluğunu ortadan kaldırır. Thallo RPM 2 Boş Bölme, vaping tercihinize uyacak şekilde ayarlanabilir bir hava akışı sunar. Cihaz ayrıca Thallo RPM Kartuş (ayrı satılır) ile uyumludur. Dahası, uzun ömürlü sarmallar ve yoğun lezzet artı büyük bulut üretimi ile bilinen RPM Bobin Serisi ve RPM 2 Coil Serisi ile uyumlu olmasıdır.

Kutuya dahil olanlar, en iyi 40W ve 0.6ohm RPM 2 DC MTL Coil 12W - 25W'da kullanılan 0.16ohm RPM 2 Mesh Coil 25W - 50W'dir.

Smok Thallo S Pod Mod Kit Özellikleri

Watt: 100W Maksimum Çıkış

Pil: 18650 veya 21700 Harici Pil (dahil değildir)

Ekran: 0,96 ″ Renkli Ekran

Bölme: 5 mL Thallo RPM 2 Boş Bölme

Bobin: RPM Bobin Serisi ve RPM 2 Bobin Serisi ile uyumlu

Yonga seti: IQ-XS Çip

Damla Ucu: Reçine

Şarj: Type-C hızlı Şarj

smok Thallo s renkler

Smok Thallo S Kutu İçeriği

1 x Thallo S Pod Mod Cihazı

1 x Thallo RPM 2 Kartuş

1 x 0.16ohm RPM 2 Mesh Coil

1 x 0.6ohm RPM 2 DC MTL Coil

1 x Type-C Şarj Kablosu

1 x Kullanım Kılavuzu

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Benzer Ürünler

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Yorumlar (0)

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

En Son Baktığınız Ürünler

Menü