Yeni

Smok Fetch Pro

Yeni ürün

1,050.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

Karmaşık olmadan harika özellikler ekleyen hepsi bir arada bir pod sistemi. 80 watt'a kadar gücü destekleyen profesyonel vape ortağınız olan Fetch Pro. Size en yüksek kaliteyi sunmak için aranan kompozit malzemeyi kullanır. Size güçlü bir buhar sunmak için yonga setinin gelişmiş genel performansından ve güç verimliliğinden yararlanın. Bu kit, buhar ve lezzet için doğmuş iki Fetch Pro kartuş, Fetch Pro RPM Kartuş ve Fetch Pro RGC Kartuş içerir. Pro olarak adlandırılacak kadar güçlü olan bu pod kitine hoş geldiniz! Yenilikler, buhar deneyimini değiştirmeye devam ediyor!

fetch pro renkler

MÜKEMMELLİK PRO'DAN GELİYOR

Yeni seviye bir buhar tasarımının hayal gücünü genişletin. Fetch Pro, iyi alınan kompozit malzemeyi Estetik ve profesyonelliğin mükemmel birleşimini yansıtan benzersiz doku ve parlak kaplama ile en üst düzeyde zarifliği yakalayın.

LEZZETİ EN ÜST DÜZEYE ÇIKARMAK İÇİN DOĞRUDAN HAVA AKIŞI

Bölme, çift kanallı bir doğrudan hava akımı tasarımı benimser. Hava, tepenin her iki tarafından girerek iki yönlü bir yol oluşturur. Diğer hava akışı kaybı olmadan dikey hava akışı kanalı. Doğrudan bobine hava akışı, kusursuz lezzet ve çaba sağlayabilir. 80 watt'lık yüksek güçte bile daha az buhar üretimi.

GÜÇLÜ FETCH

Fetch Mini'nin güçlü DNA'sı tarafından devralınan Fetch Pro, genel başına önemli bir iyileştirme elde etti. Yepyeni kullanıcı arayüzü ve çekirdek işlem birimi, çalışma kapasitesini büyük ölçüde artırır.

MAGNET MÜKEMMEL EŞLEŞTİRİR

Cihaz ve pod arasındaki sürtünmeyi azaltmak için, geniş alanlı güçlü bir manyetik adsorpsiyon kullanılır. Mıknatıs, cihazla bölmeyi mükemmel bir şekilde eşleştirir, böylece ne kadar sallarsanız sallayın, cihazda sürtünme sesi oluşmayacaktır.

TAMAMEN GELİŞTİRİLMİŞ SMOK Fetch Pro COİL

RPM coil, daha büyük hacim, daha kalın pamuk ve daha geniş hava yolu ile tamamen geliştirilmiştir. Aynı zamanda neredeyse aynı büyük buhara sahiptir. TF serisi ve NORD coillerinin nihai tadı gibi. Daha iyi malzeme size yepyeni bir buhar deneyimi getiriyor.

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Yorumlar (0)

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

En Son Baktığınız Ürünler

Menü