Uwell Caliburn Koko Prime

Yeni ürün

1,395.00 TL

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Uwell Caliburn serisi podları uzun zamandır bugüne kadarki en popüler pod cihazlarından olmuştur. Her şey, hızla kült benzeri bir takipçi kitlesi kazanan orijinal Caliburn ile başladı. Ardından, buharcılar tarafından eşit derecede beğenilen, farklı bir tasarıma sahip benzer bir cihaz olan Caliburn Koko geldi.

Bu iki pod vape devinin piyasaya sürülmesinden bu yana, buharcılar sabırla "Caliburn" cihazlarının sonraki yinelemelerini bekliyorlar. Uwell şimdi Caliburn G'yi ve Caliburn Koko'nun halefi Caliburn Koko Prime 'ı yayınladı.

Uwell Koko Prime, Caliburn G Coilleri kullanır ve ayrıca Caliburn G ile aynı kartuşu kullanır. 2 ml likit kapasitesi, maksimum 15W çıkış voltajı ve 690mAh bataryaya sahiptir.

koko prime pod renkler

Coil ve Kartuş

Değiştirilebilir kartuşlar yerine Koko Prime, değiştirilebilir coiller sunar. Bunlar, Caliburn G ve Uwell Koko Prime için özel olarak yapılmış yeni Koko prime Coil dir. Coiller, yalnızca bölmenin alt kısmına belirli bir şekilde sığar; bu, coilin düz tarafını kartuşun altındaki düz çentikle hizalamanızı gerektirir ve basitçe yerine itilirler.

Kutuda iki coil gelir ve ikisi de aynıdır: 1.0ohm Caliburn G Coil. Ayrı olarak satın alınabilen 0.8ohm coiller de vardır (bunlar Caliburn G ile birlikte gelir).

caliburn g coil

Alüminyum Alaşımlı Yapı

Boyutlar: 68mm x 45.6mm x 16mm (Bölme Dahil)

2.0ml Doldurulabilir Kartuş

690mAh Batarya

15W Maksimum Watt

Çizim Etkinleştirildi

Caliburn G Kartuş ve Coilleri ile uyumludur

 

koko prime parçaları

 

Pil Ömrü ve Şarj

Yeni cihazlarda C Tipi şarj bağlantı noktalarını görmeyi ne kadar seviyoruz? Koko Prime, 30-40 dakika içinde tamamen bitmiş durumdan tam şarja şarj olur. Cihazı 45 dakikanın altında tam olarak şarj edebilmek çok büyük ve cihaza bir ton kullanılabilirlik katıyor. Maalesef şarj olurken kullanılamaz. 

Koko Prime, orijinalinden daha yüksek bir maksimum watt çıkışına sahiptir (15W'a karşı 11W), bu nedenle biraz daha fazla güç kullanır, ancak bu, artan pil kapasitesi ile dengelenir (690mAh'ye karşı 520mAh). Yeniden şarj etmek zorunda kalmadan önce bir kartuş ve yarım e-likit çekmeyi bekleyebilirsiniz.

Çekim yaptığınızda, pil seviyenizi göstermek için yanan bir LED vardır. Yeşil% 60 +, mavi% 30-60 ve kırmızı% 30'dan azdır. Pil bittiğinde kırmızı ışık arka arkaya 10 kez yanıp sönecek ve ateşlenmeyi reddedecektir.

 

Kutu İçeriği

1 x Uwell Caliburn Koko Prime Cihazı

2 x 1.0ohm Caliburn G Coil

1 x Caliburn Koko Prime Kartuş

1 x Type-C Şarj Kablosu

1 x Kullanım Kılavuzu

1 x Kordon

 
Soru Cevap (1)
Müşteri Aydın Doğan | 2022-09-02 22:33:59

Kartuş kapağı (drip tip) içindeki tırnak çok çabuk kırılıyor. Kapağı alabileceğim bir satıcı bulamadım. Kapak konusunda yardımcı olurmusunuz

Müşteri Hizmetleri

Kapak ayrı olarak satılmıyor maalesef bulma şansınız yok parça olarak.

Sayfa: 1

Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Benzer Ürünler

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Yorumlar (2)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews
Doğrulanmış satın alma

Guzel urun

Urunu burdan sipariş verdim 1 gun sonra elime geçti..henüz yeni kullaniyorum ama ufak ve kullanisli bir urun icimi guzel ben yogi likit te siparis ettim tadi aromasi guzel tabsiye ediyorum hem siteyi hem urunu

Bu açıklama sizin için yararlı oldu mu? Evet Hayır
Doğrulanmış satın alma

Uwell

Bu podu yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum çok memnun kaldım kaliteli sağlam ve orijinal

Bu açıklama sizin için yararlı oldu mu? Evet Hayır

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

En Son Baktığınız Ürünler

Menü