Yeni

Vaporesso Zero Kartuş

Yeni ürün

310.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

Vaporesso Renova ZERO Değiştirme Bölmeleri, seramik teknolojisine sahip MESH ve CCELL Bobinin yanı sıra 2 mL meyve suyu özelliğine sahip PTCG yapılı bir kabuğa sahip olan SIFIR Ultra Taşınabilir Sistem için özel olarak tasarlanmıştır. Seramik ısıtma elemanlarının kullanımı, daha uzun ömür için geri tepme ve kuru vuruşta azalma ile muazzam aroma aroması sağlar. 2'li paketler halinde gelir.

 

Vaporesso ZERO Kartuş

1.0ohm MESH Coil - 9/11 / 13W için derecelendirildi

1.3ohm CCELL Coil - 9 / 10.5 / 12.5W için derecelendirildi

PCTG İnşaat

Push-to-Fill Tasarım (PTF)

Organik pamuk

Tescilli Bağlantı

 

Renova ZERO yeniden doldurulabilir bölmeler, Vaporesso'nun Renova ZERO pod mod kiti ile ve 2 bölmeli paketler halinde uyumludur. Her bir kapsül 2 ml vape suyu içerir ve nikotin tuzları bazlı meyve suları ile çalışmak üzere tasarlanmıştır ve yenilikçi bir kendinden sızdırmaz sızdırmaz dolum portuna sahiptir ve BPA içermeyen tıbbi sınıf PCTG plastikten yapılmıştır. Her Zero bölmesinde, spitback ve kuru darbeleri en aza indiren yerleşik bir seramik bobin ve organik pamuk fitil bulunur.

Çoğu yeniden doldurulabilir vape bölmesi gibi, SIFIR bölmelerinin doldurulması kolaydır; doldurma şişesinin ucunu doldurmak için bastırma deliğine yerleştirin ve valfi açmak için şişeye hafifçe bastırın. Bölmeyi doldurun ve vape suyu şişesini çıkarın; doldurmak için bastırma portu otomatik olarak kapanır ve mühürlenir. Vape suyunun fitili emmesi için beş dakika bekleyin ve vaping yapmaya hazırsınız.

2'li paketler halinde mevcuttur. Coil ömrünü uzatmak ve vaping deneyiminizi geliştirmek için vapaja başlamadan önce coillerinizi en az 5-10 dakika hazırladığınızdan emin olun.

 

Paket İçeriği

2 x Vaporesso Zero Kartuş

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Benzer Ürünler

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Yorumlar (0)

Aynı kategorideki diğer ürünler: 23

En Son Baktığınız Ürünler

Menü