Vaporesso XROS 2

Yeni ürün

995.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

Vaporesso XROS 2, e-sigaraların son geliştirme yüksek performansını sağlamak için çalışmalarına devam ederken, XROS serisi en iyi MTL vape deneyimini sunmak için burada. XROS 2, ağızlıktan soluyarak veya düğmeyi basılı tutarak başlatabileceğiniz, herhangi bir ayara gerek duymadan başlatabileceğiniz, kapsül sistemi biçimindeki gizli bir e-sigaradır. Ayarlanabilir bir hava akışı, inhalasyonların ne kadar kısıtlayıcı/açık hissetmesi gerektiğini değiştirmenizi sağlar. E-sigara, şarj etmek zorunda kalmadan neredeyse 2 gün boyunca (ortalama kullanım) hareket halinde olmayı mümkün kılan yerleşik 1000 mAh pile sahiptir.

Uyumlu Kartuş

Vaporesso XROS Kartuş

XROS 2, MTL için 1,2 ohm Mesh Kartuş (ağızdan akciğere, daha kısıtlayıcı) ve RDL için 0,8 ohm Mesh Kartuş (kısıtlayıcı doğrudan akciğer fişekleri) olmak üzere iki tür bölmeyle birlikte gelir. Her iki kartuş de en az 50PG'ye sahip likitler için uygundur. Her iki bölmede de likit seviyesini kolayca görebilmeniz için görünür bir pencere vardır, bu da bobinin yanma riskini azaltır. XROS 2, lüks ve dayanıklı bir kaplama ile sorunsuz, lezzetli MTL vaping sunan Vaporesso'dan zarif, basit ama tatmin edici bir pod kitidir.

xros 2 pod renkleri

Şık, kompakt form faktörü ile XROS 2 kiti, elde hafif ancak sağlam bir his verir ve her yere taşınabilecek kadar gizlidir. Dahili 1000mAh pili, süper hızlı USB-C şarjıyla desteklenen tüm gün vaping sağlar. Basılacak düğmeler veya ayarlanacak ayarlar olmadan, XROS 2 kitinin otomatik çekme modu, geleneksel bir sigarada olduğu gibi yalnızca bir nefes çekmeniz gerektiği anlamına gelir, bu da onu daha yeni kağıtlar için ideal hale getirir. Ya da ışıklı ‘Halo’ butonu ile cihazı ateşleyebilirsiniz. Ön panodaki renkli LED ışık, ne kadar pil ömrünüzün kaldığını bilmenizi sağlar.

Güncellenmiş XROS pod, mükemmel bir MTL (ağızdan akciğere) hissi için önceden kurulmuş sabit bir 1.2ohm bobin ile birlikte gelir ve yeniden doldurmaların hızlı ve temiz olmasını sağlamak için Vaporesso'nun SSS Sızıntıya Dayanıklı Teknolojisini ve bir üst dolum sistemini kullanır. Ve coilinizin performansı düştüğünde, yeni bir XROS 2 pod ile değiştirmeniz yeterlidir.

Basit, şık ve uzun ömürlü XROS 2, tatmin edici olduğu kadar kullanımı da kolaydır ve klasik, 50/50 ve salt e-likitle kullanım için idealdir.

Kutu İçeriği

1 x VAPORESSO XROS 2
1 x VAPORESSO XROS 0.8Ω MESH Kartuş
1 x VAPORESSO XROS 1.2Ω Kartuş
1 x TİP-C Kablo
1 x Kullanım Kılavuzu
1 x Garanti Kartı

 
Soru Cevap (1)
Müşteri Tuğçe Yaman Baran | 2022-08-24 14:57:13

Merhaba, bu ürün ve coilleri tedavülden mi kalktı acaba yoksa yeni olduğu için mi stoğunuzda yok. Bilgi almam mümkün mü?

Müşteri Hizmetleri

Merhaba, https://www.pmturkiye.com/34-vaporesso-xros-kartus.html bu adresten ürün yedek kartuşlarına ulaşabilirsiniz, stoklarımızda mevcut.

Sayfa: 1

Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Yorumlar (0)

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

En Son Baktığınız Ürünler

Menü