Yeni

Voopoo Argus XT

Yeni ürün

2,700.00 TL

- +

Marka: Voopoo

 
Daha Fazla Bilgi

Voopoo Argus XT Pod, 0.96 inç TFT renkli ekran, 5-100W çıkış aralığı, GENE TT 2.0 yonga seti, dört güçlü vaping modu ve 7 kapsamlı koruma içeren gelişmiş bir performansı koruyor. XT, tek bir 18650/21700 pil ile çalışır, maksimum 100W çıkışa izin verir. 0,96 inç TFT renkli ekrana kolayca erişilebilir ve kullanıcı dostudur, VW (RBA), SMART, TC (Ni, SS, Ti) ve Turbo'yu içeren vape modlarını kontrol edebilir. SMART modu, akıllı bobin algılamayı takip eder ve Turbo Modu, ilk nefes aldığınızda güçlü watt değerini artırabilir. Bu pod modu ayrıca suya ve darbeye dayanıklılık için IP68 derecesine sahiptir ve çok yönlü koruma için bir GENE TT 2.0 yonga seti ile donatılmıştır.

 

Uyumlu Coil  >  VOOPOO PNP COIL

 

ARGUS XT UFORCE-L tanklı yeni kit, sızdırmaz işlevli yukarıdan aşağıya hava yolunu benimseyen ilk PnP atomizerdir. Üçlü hava girişleri hava akışını dengeler, konvektif akışı azaltır ve buharı etkili bir şekilde yumuşatır. Dual In One Tech tarafından desteklenen 2 yükseltilmiş PnP coil, güçlü bir bulutu ve çok katmanlı lezzeti artırır.

Dual In One Tech ile güçlendirilmiş iki yükseltilmiş PnP coil, PnP-TW20 ve PnP-TW30 güçlü bir bulutu artırır ve çok katmanlı bir lezzet sunar.

voopoo argus xt pod renkler

Kutu İçeriği

1 adet ARGUS XT Pod
1 adet UFORCE-L TANK (5.5ml)
1 adet Cam Kap (5.5ml)
1 adet PnP-TW30 0.3 ohm Coil
1 adet PnP-TW20 0.2 ohm Coil
1 adet Type-C 3A Kablo
1 adet Silikon Kauçuk Paket

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Yorumlar (0)

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

En Son Baktığınız Ürünler

Menü