Yeni

Smok Nfix

Yeni ürün

760.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

Marka: Smok

Etiketler: Smok Nfix

 
Daha Fazla Bilgi

Smok, yıllardır piyasada olan ve özellikle pod cihazlar söz konusu olduğunda inanılmaz ürünler ortaya çıkarmaya devam eden bir şirkettir. Yeni Smok Nfix Kit, bugüne kadarki en devrimci pod cihazlarından biridir. Böylesine kompakt bir boyutla, hala büyük bir dahili 700mah bataryaya ve 25w değişken güce sahiptir. Smok Nfix Pod Kit'in kazanan olacağına inanıyoruz.

smok nfix renkleri

8 Muhteşem Renk

Smok Nfix ile ilgili fark edeceğiniz ilk şey, ne kadar kompakt ama şık olduğu ve aralarından seçim yapabileceğiniz 8 muhteşem renk ile Nfix'inizi gerçekten kendi gibi hissettirmek için geniş bir seçenek yelpazesi var. Zor olan sadece hangisini en çok sevdiğinizi seçmektir.

smok nfix

Değişken Watt

Smok Nfix Kit, kendi türünün ilklerinden biridir, bununla değiştirilebilir kapsüller ve değişken bir watt kontrolüne sahip bir pod cihazdır! Bunu bugüne kadarki en devrimci ve çok yönlü pod cihaz yapmak. Tam 25w değişken kontrol ile buhar üretimini tam zevkinize göre düzenleyebilirsiniz.

smok nfix dahili pil

Pil Gerekmiyor

Smok Nfix Pod Kit ile pil gerekmez, süper kompakt boyutu için, vapinginizin uzun süre dayanmasını sağlamak için etkileyici bir 700MAh dahili bataryaya sahiptir. Bu, yeni Nord 2 cihazının önceki Smok pod cihazlarında bulunmayan bir şarj durumu ekranına sahip olması nedeniyle daha da iyi hale getirildi.

smok nfix type c şarj

USB-C Şarjı

Smok Nfix kit ile birlikte gelen en öne çıkan özelliklerden biri de USB tip C şarjın mevcut olmasıdır, bu küçük gibi görünen özellik şarj sürelerini muazzam bir şekilde hızlandırarak büyük bir fark yaratıyor. Bir saatten daha kısa bir sürede sıfırdan tam dolu bir bataryaya geçebilirsiniz!

Pod Tankı

Dahil edilen Smok Nfix Pod tankları olağanüstü ve çok yönlüdür ve 2 farklı bobin direnci sunar. Bu bölmeler önceden kurulmuş bobinlerle birlikte gelir ve yandıktan sonra atılmaları amaçlanır, bu da size süper temiz ve dağınık olmayan bir kullanım sağlar. 2 ml'lik bir meyve suyu Kapsülü olarak gelir, AB TPD düzenlemelerine uyma kapasitesi. Nfix Bölmeleri öncelikle düşük güçlü bir tanktır, ancak farklı bobin seçenekleri ve watt kontrolü ile ağızdan akciğere kağıtlar için mükemmel bir şekilde uygundur.

smok nfix kartuş

Güvenlik Önemlidir

Her zaman olduğu gibi, güvenlik her şeyden önemlidir, bu nedenle Smok, daha uzun süre daha güvenli vaping yapmanızı sağlamak için gerekli tüm korumalara sahip olduğunuzdan emin olurken ayrıntıları atlamayın!

Çinko Alaşımlı Gövde

700mah Dahili Batarya

Güç Aralığı 1w-25w

Direnç Aralığı 0.6ohm-3.0ohm

smok nfix pod

Paket İçeriği

1 x Smok Nfix Cihazı

2 x Smok Nfix DC 0.8ohm Kartuş

1 x USB-C Kablosu

1 x Kullanım Kılavuzu

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Benzer Ürünler

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Yorumlar (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Doğrulanmış satın alma

Smok

Ince güzel tasarımlı bir pod ben beğendim teşekkür ederim

Bu açıklama sizin için yararlı oldu mu? Evet Hayır

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

En Son Baktığınız Ürünler

Menü